„Pony Express“ nacionalinis istorinis takas yra Jungtinių Valstijų nacionalinis istorinis takas - pašto pašto maršruto įamžinimas per Senieji Vakarai, tarp Šv. Juozapo, Misūrio ir San Francisko, Kalifornijoje, nuo 1860 m. balandžio 3 d. iki 1861 m. spalio mėn. Stebino faktas, kad laiškas per 1800 mylių tako galėjo būti pristatytas tik per 10 dienų.
Suprask
Ji buvo įkurta 1859 m. Kaip „Leavenworth and Pike's Peak Express Company“. 1860 m. Įmonė tapo Centrine sausumos Kalifornijos dalimi ir „Pikes Peak Express“ kompanija, kurią įkūrė Williamas H. Russellas, Aleksandras Majorsas ir Williamas B. Waddellas. Kaip greitai, kai jaunas raitelis nubloškė trasą per visą žemyną, ši technologija pakeitė jodinėjimo būdus. Telegrafas sugebėjo tą patį padaryti greičiau ir pigiau. 1869 m. Tarpkontinentinis geležinkelis leido greitai siųsti bet kokio svorio prekes.
Kelionės „Pony Express“ nacionaliniu istoriniu taku daugiausia daromos siekiant istorinio praeities supratimo; tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte aplankyti taką. Pirmiausia, žinoma, mokomasi „Pony Express“. Antra, yra lygiagrečios istorijos Oregono takas, Kalifornijos takas ir mormonų takas. Galiausiai jūsų kelionės nukels jus į kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius JAV. Šiame maršrute didžiausias dėmesys skiriamas „Pony Express“, bet prireiks liestinių, kai to reikės.
Paruoškite
Visų pirma, gaukite žemėlapius. Šiuolaikinė tarpvalstybinė sistema neveda jūsų takais; Interstatai yra skirti greičiui ir efektyvumui, tačiau „Pony Express“ takas buvo sukurtas kitokio tipo efektyvumui. Šis efektyvumas buvo pagrįstas rato atkūrimu, o ne jo atkūrimu.
Kaip minėta anksčiau, trys takai eina ta pačia bendra kryptimi kaip ir „Pony Express“, o „Pony Express“ pasinaudojo nustatytais maršrutais, kad išlaidos būtų mažos.
Keliaudami ne tarpvalstybėje, laikykitės savo nuomonės. Blogiausia, kas gali nutikti didžiojoje trasos dalyje, yra apsisukti ir grįžti į kelią, norint grįžti teisingu keliu.
Patekti
Važiuok
Šiame maršrute aptariamas kelionės maršrutas iš Misūrio į Kaliforniją. Logiškiausias maršrutas prasideda Misūryje ir keliauja į vakarus.
Paskirties vietos
Palei taką galima rasti paminklų, žymeklių, muziejų ir istorinių pastatų.
Misūris
- 1 Nacionalinis pasienio takų muziejus, 318 vakarų Ramusis vandenynas, Nepriklausomybė, ☏ 1 816 325-7575. Nors tai nėra tiesiai ant tako, jei pradedate savo kelionę, po Kanzas Sičio rajoną, tai yra puiki vieta aplankyti, kad galėtumėte pamatyti istorinį kraštovaizdį.
Misūris yra žinomas dėl poros Amerikos prezidentų. Būdamas čia Nepriklausomybė, galite pamatyti prezidento Harry S. Trumano namus.
Šventasis Juozapas
- 2 „Pony Express“ muziejus, 914 Penn St, Šv. Juozapas, ☏ 1 816-279-5059, nemokama: 1-800-530-5930, faksu: 1 816-233-9370. Kovas-lapkritis: pirmadieniais 9.00–17.00, su 11.00–16.00; Gruodis-vasaris: p. 9.00–16.00, su 11.00–16.00. „Pony Express“ muziejus yra transporto muziejus Sent Džozefe, Misūryje, kuriame aprašoma „Pony Express“ - pirmosios greitojo pašto linijos per Šiaurės Amerikos žemyną nuo Misūrio upės iki Ramiojo vandenyno pakrantės - istorija. Suaugusiems 6 USD, vyresniems 5 USD, studentams 3 USD, jaunesniems nei 6 metų.
- 3 „Patee House“.
Kanzasas
Ajova
Nebraska
- 5 Roko upelio stotis, Fairbury.
- 6 Kalifornijos kalva, Brule.
- 7 Ash Hollow valstybinis parkas, Lewellen.
- 8 Scotts Bluff nacionalinis paminklas/ Mitchell Pass, Geringas.
- 9 Kamino uolos nacionalinė istorinė vietovė, Bridžportas, nemokama: 1 308-586-2581. Kasdien 9.00–17.00. Suaugusiems 3 USD, NPS Pass kortelių turėtojams 2 USD, vaikams nemokamai.
Koloradas
Vajomingas
- 10 Fort Laramie NHS / „Bedlam Ruts“, Fort Laramie.
- 11 Užregistruokite Cliff & Sand Point stotį, Gernsis.
- Uolų prospektas, Nuodų voro kelyje į vakarus nuo Casper.
- 12 Nepriklausomybės uola, prie Sweetwater upės.
- Velnių vartai, prie Sweetwater upės. Trumpas žygis.
- Pietų perėja, Pietų perėja netoli Pietų perėjos. Trumpas žygis.
- Mažasis emigracijos kanjonas. Mažasis emigracijos kanjonas: nuo mormonų plokščio iki didžiojo kalno, 4,5 mylių 4x4 ir prieiga prie žirgo (dideli takų segmentai).
- Oregono takas. Oregono takas: Mills, WY-WYO-220 tiesiai į šiaurę nuo Independence Rock, 41,5 mylių (ilgas žygis (prieiga prie plačių takų segmentų))
- Pietų perėjos segmentas. Pietinio perėjos segmentas: Nepriklausomybės uola iki kelių išsiskyrimo, 125 mylios (ilgas žygis (prieiga prie plačių takų segmentų)); Kelių išsiskyrimas: „South Pass“ segmento pabaiga
- Fort Bridger į Muddy Creek. Fort Bridger į Muddy Creek: maždaug 14 mylių (ilgas žygis (prieiga prie plačių takų segmentų))
- 13 Nacionalinis istorinių takų aiškinimo centras, Casper.
Juta
- BLM užmiesčio kelias. Nuo Fairfield iki Ibapah: 133 mylios (ilgas žygis (prieiga prie plačių takų segmentų))
- 14 Camp Floyd valstybinio parko muziejus.
Nevada
- 15 Fort Churchill valstybinis istorinis parkas, Sidabrinės spyruoklės. Fortas apsaugojo ankstyvus naujakurius ir „Pony Express“ pašto operacijas, ir dabar yra palaikomas areštuoto sunykimo būsena.
Kalifornijoje
- 16 B. F. Hastingso pastatas („Pony Express Terminus“), 1006 2nd St, Sakramentas. Buvo vakarinis „Pony Express“ taškas. Pastatas yra nacionalinis istorinis orientyras, o dabar jame yra miesto lankytojų centras.
- Lankytojų centras, 1002 2-oji Šv, ☏ 1 916-808-7644. Puikus pradinis taškas ekskursijoms po Sakramento regioną. Laisvas.